stomatolog PUŁAWY

Stomatolog NFZ- Puławy

lek. stom. Dorota Kowalczyk

 

Nazywam się Dorota Kowalczyk. Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Tytuł lekarza stomatologii uzyskałam w 1998 roku. Jako stomatolog od momentu ukończenia studiów stale podnoszę swoje kwalifikacje. Dzięki uczestnictwu w wielu kursach oraz szkoleniach praktycznych prowadzonych przez niedoścignione autorytety w  dziedzinie stomatologii zarówno z kraju, jak i z zagranicy- moje doświadczenie zostało wzbogacone o wiedzę z zakresu najnowoczesniejszych technik dentystycznych .

W moim gabinecie stomatologicznym oferuję szeroki zakres usług, począwszy od stomatologii estetycznej przez dziecięcą po protetykęoraz ortodoncję.

To właśnie ortodoncja jest specjalizacją, która od kilku lat zajmuje szczególne miejsce w moim gabinecie.Posiadam liczne certyfikaty i dyplomy potwierdzające moje kompetencje i umiejętności .

Moją pasją, marzeniem i misją jest stworzenie gabinetu, w którym Pacjenci rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych, oraz poczują się komfortowo i bezpiecznie.

medal

INFORMACJE GOSPODARCZE I SPOŁECZNE

PREZENTACJA FIRMY

znajduje się również w produkcie systemowym

związanym z regionalną aktywnością gospodarczą

Gablota Informacyjna

lokalizacja:

ul. Lubelska 5

PUŁAWY

Pakiet Multiaktywny = Ogłoszenie promujące + Reklama Internetowa

Produkt Systemowy firmy Sport-Premium Sp. z o.o.

GABINET STOMATOLOGICZNY lek. stom. Dorota Kowalczyk

Ul. Radomska 18
24-100 GÓRA PUŁAWSKA

880 59 33 601 090 904

www.kowalczykdent.pl

Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy: ZDROWIE, URODA
Branże: MEDYCYNA
Podział branżowy: Stomatologia
Miejscowość: GÓRA PUŁAWSKA
Województwo: LUBELSKIE
Słowa kluczowe: stomatolog PUŁAWY, dentysta PUŁAWY, ortodoncja PUŁAWY, protetyka PUŁAWY, stomatolog nfz PUŁAWY, gabinet stomatologiczny PUŁAWYstomatolog GÓRA PUŁAWSKA, dentysta GÓRA PUŁAWSKA, ortodoncja GÓRA PUŁAWSKA, protetyka GÓRA PUŁAWSKA, stomatolog nfz GÓRA PUŁAWSKA, gabinet stomatologiczny GÓRA PUŁAWSKA